Organizacja Imprez, od pomysłu do realizacji

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Dane kontaktowe

P.W. "DAREKFESTYNY"
Patrycja Kozieł 

44-295 Bogunice

ul. Leśna 2B  

tel. 507 161 129,

e-mail: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gościmy na stronie

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

CentrumPlus

centrumplus

MOTOROCKOWISKO

MotoRockowisko

O Nas

Firma świadczy usługi w zakresie organizacji imprez - od tych najmniejszych, obchodzonych w gronie rodziny, po rozbudowane formą i liczbą uczestników, czyli festyny i pikniki.

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny i  w zależności od potrzeb staramy się stworzyć odpowiednie warunki współpracy.

Wiemy, że przyjemnych wydarzeń w życiu nie da się powtórzyć, a atrakcyjnie zoorganizowana impreza to czas dobrej zabawy i miłych wspomnień później.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

 

Referencje i podziękowania

Nasi Partnerzy

Scholz logo mBaca-DanceMiejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni RaciborskiejWC SerwiceKS Energetyk ROW RybnikLOGO - PERFECT2bb group black